U SHITEN

Shitet nga: Privat 19 Maj 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne me goma
Jane per Golf5,6 Passat Touran etj
195/65/15
Gomat jane 2 Continental 2 michelin te veres te mira
Jane ne gjendje shume te mire
Te posaardhura nga gjermania
Mundesi ndrrimi

Bk
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim