U SHITEN

Shitet nga: Besart 29 Gsh 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne per Golf5,6 passat touran
jane me goma te veres te mira
Numer 195/65/15
jane ne gjendje shume te mire
Te posaardhura nga gjermania
MUNDESI NDRRIMI
Per kontakt 045655020 edhe ne viber
0037745655020
Bk
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim