U SHITEN

Shitet nga: besart 26 Maj 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 EUR   245 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet me goma per VW
numer 185/60/15
jane per Golf5,6,7 Passat Touran etj
Gomat jane M+S te mira
MUNDESI NDRRIMI
jane te posaardhura nga gjermania
per kontakt 045655020 dhe viber 0037745655020

bk
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim