U SHITEN

Shitet nga: Besart 15 Krr 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

345 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet me goma
MODELI SPORTLINE
Jane numer 16coll
2 goma jane te reja 2015 205/50/16
Dhe 2 shume te mira 205/55/16 2014
Te gjitha te veres
Jane per Golf5,6 passat touran etj
ne gjendje shume te mire
te posaardhura nga gjermania
MUNDESI NDRRIMI
bk

Per kontakt 045655020 edhe ne viber
0037745655020
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim