U SHITEN

Shitet nga: Besart 05 Qer 19:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

290 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet me goma
Jane per Golf5,6 Passat Touran etj
numer 215/55/16
Goma shume te mira te veres
Jane ne gjendje shume te mire
MUNDESI NDRRIMI
Te posaardhura nga gjermania Bk
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim