U SHITEN

Shitet nga: Besart 21 Qer 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR   290 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet me goma
Numer 195/55/16
Gomat jane micheline thuajse te reja
Fellnet jane shume te rujtne
Jane per mercedes A Class B class
Jane te posaardhura nga gjermania


Bk
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim