U SHITEN

Shitet nga: Besart 30 Qer 22:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

310 EUR   420 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet me goma
Jane per Golf5,6 Passat Touran etj
Jane me goma te mira
Numer 205/55/16
Ne gjendje shume te mire te posaardhura nga gjermania
Bk
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim