U SHITEN

Shitet nga: Besart 26 Qer 09:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet per Vw
Jane per Golf5,6 Passat Touran
Jane shume te rujtne
Gomat jane te veres 225/45/17
Jane ne gjendje shume te mire
Te posaardhura nga gjermania
MUNDESI NDRRIMI
BK
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim