U SHITEN

Shitet nga: Besart 26 Qer 19:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

290 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet me goma
Numer 235/45/17
Jane per Audi A3 A4 A6 A8
Bejne edhe per Golf5,6 Passat Touran
Jane model S Line
Jane me goma te veres te mira
Jane te posaardhura nga gjermania
MUNDESI NDRRIMI

Per kontakt 045655020 edhe ne viber
0037745655020
Bk
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim