U SHITEN

Shitet nga: Besi 30 Gsh 23:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

235 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet me goma per VW dhe Audi numer 225/45/17 jane per Golf5 Passat Touran etj Jane edhe per Audi A3 A4 A6 A8 Gomat jane Te veres MUNDESI NDRRIMI jane te posaardhura nga gjermania per kontakt 045655020 dhe viber 0037745655020 bk
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim