U SHITENNN NNNNNNNNNNNNNNN

Shitet nga: xxxxx 08 Pri 10:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe

SHES FELLNE PER OPEL ASTRA VEKTRA ZAFIRA FIAT ...


JON 15 COLL ME KATER SHTRA

NUK DRIDHIN

TEL

QMIMI 1ERO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim