U SHITEn

Shitet nga: Besart 27 Krr 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

215 EUR   320 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet me goma Bejne per Audi A3 A4 A6 Fellnet jane shume te rujtne gomat jane te Saves mesatare M+S Jane ne gjendje perfekte Jane te posaardhura nga gjermania Bk Per kontakt 045655020 edhe ne viber 0037745655020

MUNDESI NDRIMI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim