U shiten

Shitet nga: Arton 23 Nën 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Bandash per golf 2-3 me rrath+kap ajt komlet 70 euro kontakt viber+38649212119 ndrrim i mundshem me fellne ose muzik per kerr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim