U shiten gomat flm Merrjep

Shitet nga: Gazi 09 Pri 18:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jon 175-70-14 Jon 90 % te reja
Gomat Jon me bandash dhe rrotkapne
Gomat Jon perdorur vetem ni dimen
Gomat kan qen ne golf 3
Gomat Jon M+S
Qmimi 135 me kesh me ndrrim 150
Ndrrim me fellne 13 me goma per Peugeot
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim