URGJENT Fellne per audi 15 me 4 shtrafa ose be..

Shitet nga: Agroni 02 Gsh 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten dhe ndrrohen
Fellne 15 me 4 shtrafa
Bejn per Audi dhe vetura tjera me 4 shtrafa
Qmimi eshte fiks urgjent.
Prej 10 -- 21 mund te lajmrohem
plus 2 gom 15 195 60

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim