USHITN FLM ME RRJEP fellne 17 per golf GT

Shitet nga: Armend 07 Pri 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

288 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne shum te mirera dhe te ruajtne per golf GT etj ne gjendemi ne prishtin te sheshi per meshum 044 2214 512 qmimi i disktushm u shitn flm me rrjep URGJENT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim