Urgjent me qmim tvolitshem

Shitet nga: Albert 22 Dhj 00:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 fellnet me gjith goma 17 per vw.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim