VW fellne 15 me guma te reja

Shitet nga: Buli 16 Pri 18:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 15 shum me mira. Me guma 195 50 15 te reja 1 muj te perdorura m+s
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim