Zingjir per dimer

Shitet nga: Zingjir 19 Jan 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes zingjir per dimer qmimi i volitshem.Dy part kushtojn 25.Nje par kushtojn 10 euro nje par 15.Ne foto gjenden edhe per qfar goma bojn.Nje komplet i ka zingjir per dy rota pres bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim