alufellne pezho 307

Shitet nga: eni 30 Dhj 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Kater alufellne per pezho 307 te ardhur nga suedia shum te ruajtura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim