bandash per Opell me rrotkapne me 4 vrima 16''

Shitet nga: . 18 Krr 16:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
bandash per Opell me rrotkapne me 4 vrima , 16"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim