bandash per golf 4,bora

Shitet nga: Gashi 05 Shk 17:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes 2 bandash 15coll pa goma per golf 4, bora
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim