bandash te thjesht per golf 5, 15" coll

Shitet nga: ilir 29 Nën 15:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR   170 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
bandash te thjesht per golf 5, 15"me 5 vrima (shtrafa) qmimi i bandashav te golfit eshte 80 euro,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, info.te. 044/419439
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim