bandasha 14 dhe 15

Shitet nga: ilir gjata 09 Shk 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes bandashat jan t mir nuk jan te dredhum as kurgjo jan te mir.
kta me 5 shtrafa jan 100 euro njejt edhe kta me 4 shtrafa jan 100 euro kta jan me guma te dimrit shum te mira.
Per ma shum info kontaktoni ne numrin
--------044-283-056------------
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim