bandasha 16 she per golf 4

Shitet nga: abc 18 Tet 18:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 bandasha per golf 4 16 zol
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim