bandasha te thjesht

Shitet nga: atdhe 25 Nën 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
bandasha te thjesht ;per golf 4 si dhe per golf 5
njana par jan edhe me kapaka 15.195
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim