bandasha

Shitet nga: dardan 04 Nën 09:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes bandashat per Mercedes C220 se bashku vijn dhe rotkapnet e Mercedes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim