blej dy goma te veres 205-55- 16

Shitet nga: Afrim Azemi 29 Shk 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
blej dy goma te veres 205 - 55 16
tel 044168158
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim