bmw fellne 17 she

Shitet nga: rama 20 Jan 19:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne per bmw 225/45 17she jane me 5 vrima jane shume tmira siq shihen edhe ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim