felge te metalit

Shitet nga: Osman 31 Mar 22:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4X felge te metalit. me shifren (J14X5-1/2-JJ,DOT TOPY 5 24 00 F 3.0)
une i kam pas kerrin tim Nissan Primera viti 1998.
por nuk jan per Nissan, jan felge unervezial i bajn shume kerreve,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim