fellen

Shitet nga: besnik 19 Tet 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellen 17 per golf 4 per passat tjera fellen 17 me goma reja tjeraa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim