fellgat me goma 15 per opell

Shitet nga: xxxxxx 01 Mar 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten kater fellgat 15 vrejtje fellgat nuk jan 4 te njejta jan nga dy 15 euro copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim