fellgat me goma 15 per opell

Shitet nga: xxxxxx 09 Mar 19:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellnet jan 15 me goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim