fellne 16 per golf 5 taurant pasat 16

Shitet nga: artoni 13 Gsh 09:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet per golf 5 pasat viber +38649457001
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim