fellne 215-45-17

Shitet nga: afrim 23 Mar 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fedhnet me goma bbs dimenzijoni 215-45-17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim