fellne pet audi golf 5 6 7 pasat 18 coll

Shitet nga: fellne 08 Krr 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim