fellne

Shitet nga: Met Sinani 04 Sht 01:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne 19 pothuajse te reja 200km te perdorura pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim