fellne 14''

Shitet nga: Genci 11 Nën 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 14'' me 4 vrima
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim