fellne 14

Shitet nga: fellne 15 Pri 23:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten 4 fellne per golf 2,3 polo jetta etj me 4 shrafa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim