fellne 15

Shitet nga: burim 11 Mar 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellne 15 qe boj per opel,mercedes,vw pasat dhe golf 5

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim