fellne 15 per audi

Shitet nga: fellne 10 Tet 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet nr 15 me 5 vrima per audi
si dhe disa lloje g
te gomave te dimrit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim