fellne 15 per vw

Shitet nga: kushtrim 22 Jan 22:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 fellne 15 me goma per vw "golf 4 " ne gjendje shumë të mirë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim