fellne 15

Shitet nga: arton 12 Tet 22:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR   110 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne per audi 15 me pes shtraf jan ngjendje te mir teknike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim