fellne 15

Shitet nga: alban 22 Shk 09:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 fellne t akuminit pa goma dhe njera o e demtuar per mshum kontakto nr 045545020
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim