fellne 15

Shitet nga: fellne 06 Mar 13:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne me 4 bulona 195/55 r15 fellnet dhe guma jan te mira, nuk gridhi as nuk gjuj ju garanto se jan ngji ne veture qe e vozis jan per opel corsa .astra .vektra... jan original per opell
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim