fellne 15

Shitet nga: 15 10 Mar 10:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellent 15 ne gjendje shum te mire viber +37744624124
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim