fellne 16 RS cosworth (4 vrima)

Shitet nga: cosworth 05 Pri 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne 16 RS Cosworth origjinal nga gjermania me goma 205 50 16 per ford ,pezho,citroen,audi etj.
edhe shes 4 Goma te reja te veres 185 65 15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim