fellne 16 per mercedes

Shitet nga: goma 11 Tet 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten ne gjendje shum te mir me goma te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim