fellne 16-she per mercedes me goma te veres

Shitet nga: Visar 26 Pri 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR   450 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per mercedes 16-she me goma te veres te mira. Te parat jane 205/50/16 e te mramat 225/50/16. Jane edhe shtrafat.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim