fellne 16

Shitet nga: fiat 27 Tet 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes ose ndrroj fellnet nr. 205-55 R16. Me 4 shtrafa jon shum tmira.jom i interesum me bo ndrrim me fellne 15. Mund te kontaktoni. Ne nr. 049692326
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim